Конкурс на участь у Програмі “Правоспроможна громада 2021”

Запрошуються ініціативні групи з ідеєю щодо посилення правових можливостей своєї територіальної громади. Участь у Програмі створює можливість реалізувати цю ідею через вибір найбільш раціонального формату її втілення, спираючись на експертну та фінансову підтримку

Участь у Програмі 2021 року можуть взяти територіальні громади з усіх регіонів України, крім міст Києва та Севастополя, Автономної Республіки Крим, окупованої частини Донецької області та всієї території Луганської області.

Прийом заявок відкритий до 21.02.2021 (до 18.00)

ПРО ПРОГРАМУ

Навчально-практична програма “Правоспроможна громада” (надалі — Програма) створює унікальну можливість для українських громад спланувати, підготувати та провести дослідження правових потреб своїх мешканців. 

Отримані учасниками Програми знання та результати допомагають: 

  • розробити місцеві програми забезпечення доступу до правосуддя, а відтак — почати вирішувати правові проблеми громад 
  • залучити місцеві та зовнішні ресурси для реалізації цих ініціатив 
  • оцінити ефективність зусиль, застосованих для управоспроможнення громади

Програма впроваджується Українською школою практичних знань з питань доступу до правосуддя  з 2019 року та безпосередньо адмініструється Мережею правового розвитку на базі мережі правових клубів Pravokator за підтримки партнерських організацій та установ: Міжнародний фонд “Відродження”Українська фундація правової допомогиКоординаційний центр з надання правової допомоги.

Джерело

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: