Конференція «Відкритість органів державної влади в сфері вугільної промисловості: реалії та перспективи»

7 травня 2010 року в шахтарському місті Красний Луч (Луганська область) в конференц-залі Будинку профспілок з 10:00 до 14:00 пройде конференція «Відкритість органів державної влади в сфері вугільної промисловості: реалії та перспективи» за участю представників громадських організацій та шахтарських профспілок Луганської, Донецької, Дніпропетровської, Волинської, Львівської областей за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Мета конференції: обговорити рівень стану відкритості органів державної влади та державних підприємств вугільної промисловості, перспективи формування Мережі з шахтарських профспілок та громадських організацій задля громадського контролю над підприємствами вугільної промисловістю в рамках наданих законодавством України можливостей та виробити стратегію протидії обмеженню доступу до інформації.

Окремо буде обговорено стан діяльності громадських комітетів шахтарського контролю та перспективи активізації роботи даного дорадчого органу як механізму громадського контролю над діяльністю підприємств вугільної галузі.

На заході буде оприлюднено попередні результати моніторингу щодо стану відкритості органів державної влади, що опікуються вугільною галуззю та державних підприємств вугільної промисловості на підставі наданих відповідей на інформаційні запити.

Проект реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Інформація про організацію:

Луганська обласна організація “Суспільна служба правової допомоги” (ССПД) є недержавною позапартійною неприбутковою громадською організацією.

Статутною метою діяльності ССПД є надання правової допомоги, сприяння:

  • побудові громадянського суспільства,
  • підвищенню правової свідомості та культури громадян,
  • становленню цивілізованої правової системи та демократичних засад судочинства.

Контактна особа: Качанюк Юрій Васильович, тел. 095 8066166, pela-lug@ukr.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: