Конференція «Стандарти роботи з молоддю в сфері інформування про європейську інтеграцію»

9-10 квітня 2010 року в місті Суми відбудеться конференція «Стандарти роботи з молоддю в сфері інформування про європейську інтеграцію» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Мета конференції – обмін напрацюваннями та досвідом проведення інноваційних інформаційних заходів з питань європейської інтеграції.

Конференція «Стандарти роботи з молоддю в сфері інформування про європейську інтеграцію» є підсумковим заходом за проектом, який реалізується ГО «Центр європейських ініціатив» під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

В програмі конференції:

  • презентація ініціатив учасників тренінгу «Стандарти роботи з молоддю в сфері інформування про європейську інтеграцію», що відбувся в січні 2010 року;
  • обмін успішними практиками, презентація нових форм роботи;
  • зустріч з експертами з даної тематики;
  • участь в тематичних майстернях;
  • обговорення та вироблення рекомендацій щодо стандартів роботи з молоддю в сфері інформування про європейську інтеграцію.

 

До участі в конференції запрошуємо:

  • представників мережі центрів європейської інформації;
  • представників громадських організацій, чия діяльність безпосередньо пов’язана з інформуванням молоді про європейську інтеграцію;
  • представників інших організацій та навчальних закладів, які мають успішний досвід, дотичний до теми конференції, та хотіли б ним поділитися.

Участь у конференції, включаючи проживання і харчування є безоплатною. Організатори також компенсують дорожні витрати учасникам за наявності оригіналів проїзних документів.

Для того, щоб взяти участь, будь ласка, заповніть аплікаційну форму і надішліть її до 1 квітня на електронну адресу info@eu.sumy.ua. Відбір учасників проводитиметься на конкурсній основі. Запрошені учасники будуть повідомлені про участь у конференції не пізніше 3 квітня 2010 року.

Контактна особа: Анна Десятова, +38 (0542) 798668

* * * * *

«Центр європейських ініціатив» – це громадська неприбуткова організація, метою діяльності якої є сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні шляхом провадження освітньої та інформаційно-просвітницької діяльності. Веб-сайт: www.eu.sumy.ua

Мережа центрів європейської інформації України об’єднує 22 центри, які створені за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» протягом 2005-2008р. Центри європейської інформації функціонують на базі обласних наукових універсальних бібліотек у співпраці з громадськими організаціями. Центри європейської інформації забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, що спрямовані на популяризацію знань про європейську та євроатлантичну інтеграцію України. Портал Мережі центрів європейської інформації України – http://ukrcei.org , e-mail: ukrcei@gmail.com.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: