Конференція «Шостий Київський діалог»

Представники політикуму, бізнесу, мас-медіа та громадськості запрошуються до участі у конференції «Шостий Київський діалог», яка відбудеться 28-30 жовтня 2010 року в Києві у готелі "Русь" (вул. Госпітальна 4) за підтримки Європейської програми та програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду Відродження“.

Темою цьогорічної конференції є «Корупція в політиці, економіці та управлінні – стратегії громадянського суспільства та світової спільноти щодо її подолання».

Експерти з декількох країн, громадські діячі, представники бізнесу та українські урядовці обговорять низку питань пов’язаних з боротьбою з корупцією, оцінять досягнення та плани сьогоднішнього уряду.

Київський діалог є громадсько-політичним дискусійним форумом осіб, що приймають рішення в Україні та Німеччині, мультиплікаторів із царин політики, економіки, ЗМІ та громадянського суспільства з Німеччини та України. Серія конференцій „Київський діалог” була заснована у 2005 році з метою сприяння процесові суспільно-політичної інтеграції України в Європу. Щорічно у конференції беруть участь близько 200 провідних представників ЗМІ, культури, політики та науки Німеччини та України.

Детальніше тут.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: