Конференція «Польща – 2016: тренди внутрішньої та зовнішньої політики»

24 травня, о 09:30 – 14:30, у Києві у готелі «Інтерконтиненталь» (вул. Велика Житомирська, 2-А) у рамках Форуму «Україна-Польща» відбудеться Конференція «Польща - 2016: тренди внутрішньої та зовнішньої політики», що проводять Міжнародний фонд «Відродження» та Фонд ім. Стефана Баторія (Польща).

24 травня, о 09:30 – 14:30, у Києві у готелі «Інтерконтиненталь» (вул. Велика Житомирська, 2-А) у рамках Форуму «Україна-Польща» відбудеться Конференція «Польща – 2016: тренди внутрішньої та зовнішньої політики», що проводять Міжнародний фонд «Відродження» та Фонд ім. Стефана Баторія (Польща).

Дискусія буде присвячена новим тенденціям у польській внутрішній та зовнішній політиці. Після приходу до влади у 2015 р. партії “Право і Справедливість” новий уряд говорить про необхідність відновлення суверенності і суб’єктності Польщі в стосунках із світом, в тому числі з інституціями ЄС і найважливішими його членами, зокрема з Німеччиною. Велике значення для польської зовнішньої політики можуть мати внутрішні зміни, що їх впроваджує нова влада в Польщі, зокрема стосовно Конституційного Трибуналу, медіа і державної служби. На міжнародній арені дії нової влади викликають відкриту критику в Брюсселі і більш завуальовану у Вашингтоні. Чи в такій ситуації Польща може далі бути ефективним адвокатом України в Європейському Союзі? Наскільки Польща може далі бути прикладом для України у побудові зрілої ліберальної демократії?

Спікери:

  • Павел Коваль,колишній заступник міністра закордонних справ Польщі та співголова парламентського комітету співпраці Україна-ЄС
  • Здзіслав Краснодебскі, депутат Європарламенту (партія «Право і справедливість»)
  • Барбара Новацька, один з лідерів партії «Твій рух», лідер виборчої коаліції «Об’єднані ліві» на парламентських виборах 2015 р.
  • Александер Смолар, голова Правління Фундації ім. Стефана Баторія
  • Влодзімеж Цімошевич, колишній міністр закордонних справ та прем’єр-міністр Польщі
  • Адам Шлапка, генеральний секретар партії «Новочесна»
  • Пшемислав Журавскі вел Граєвскі, політолог, член Польської Ради Національного Розвитку при Президенті Польщі

Участь у конференції – виключно за умови попередньої реєстрації за адресою romanova@irf.ua (з поміткою «Ukraine-Poland Forum» у темі листа) не пізніше 19 травня. Організатори залишають можливість відмови у реєстрації у зв’язку з обмеженою кількістю місць у приміщенні.

Для медіа – акредитація на місці.

Форум «Україна-Польща», заснований 2012 року, зводить разом політиків, експертів, громадських активістів, лідерів думок двох країн, які обмінюються ідеями і поглядами, щоб покращити розуміння ситуацій в обох країнах і розвивати міцніші двосторонні стосунки. Разом з тим, ці дискусії виходять за рамки двосторонніх відносин і внутрішньої ситуації в обох країнах, і стосуються також питань міжнародної політики, регіональних та світових викликів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: