Конференція “Об’єднання зусиль громади для вирішення проблем у галузі ЖКГ” у м. Чернівці

14 жовтня 2010 року «Буковинська партнерська агенція» проводить міську конференцію «Об’єднання зусиль ОСББ міста Чернівці для вирішення проблем у сфері ЖКГ» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Мета заходу: визначення кола спільних проблем для ОСББ міста Чернівці, розробка плану заходів зі зміцнення партнерства між ОСББ, прийняття рішення щодо скоординованої діяльності щодо підвищення фахового рівня активу ОСББ, проведення кампанії громадянського представництва для забезпечення участі представників ОСББ у процедурах прийняття рішень в галузі ЖКГ.

До участі у конференції запрошуються керівники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельних кооперативів (ЖБК), відповідальні представники органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, депутати, лідери громадських організацій, журналісти друкованих та електронних засобів масової інформації Буковини.

* * *

Місце проведення: конференц-зала Чернівецького Торговельно-економічного університету КНТЕІ, Центральна площа 7, 1 поверх, місто Чернівці.

Початок реєстрації на конференцію: четвер, 14 жовтня 2010 року, 14:30

Контактні особи: Лідія Анциперова, Володимир Зав’ялов, тел. (0372) 57 4118, 57 3034

* * *

Даний захід проводиться у рамках проекту «Комунальні послуги – послуги для громади», що реалізується громадською спілкою «Буковинська партнерська агенція» в межах програми «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження».

Мета проекту: підвищення прозорості у галузі надання комунальних послуг населенню шляхом активізації діяльності місцевих ОСББ та створення підвалин для демонополізації ринку комунальних послуг.

Думки висвітлені в цьому заході є винятковою відповідальністю громадської спілки «Буковинська партнерська агенція» та не обов’язково відображають точку зору МФВ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: