Конференція «Нова антикорупційна стратегія для України: якою вона має бути?»

24 липня в готелі «Хрещатик» з 10:00 до 16:00 Центр політико-правових реформ за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» проведе конференцію на тему «Нова антикорупційна стратегія для України: якою вона має бути?».

З початку 2018 року в Україні немає антикорупційної стратегії – комплексного документа, який визначає пріоритетні заходи для суттєвого зменшення рівня корупції. Проект Антикорупційної стратегії, підготовлений раніше НАЗК, був розкритикований і неприйнятий. Тому експерти Центру політико-правових реформ підготували свій проект антикорупційної стратегії та презентують його на конференції. До відкритого обговорення документа, а також стану справ в антикорупційній сфері запрошені представники спеціалізованих антикорупційних органів, національні та міжнародні експерти.

Запрошуємо представників ЗМІ

Що?

Конференція «Нова антикорупційна стратегія для України: якою вона має бути?»

Де? Готель «Хрещатик», вул. Хрещатик, 14, м. Київ
Коли? 24 липня, 10:00 до 16:00
Спікери: Очільникидержавних органів, які здійснюють діяльність у сфері протидії та запобігання корупції, визнані національні та міжнародні експерти, представники громадянського суспільства та проектів міжнародної технічної допомоги.

Мова заходу: українська.

Акредитація для ЗМІ за посиланням. Додаткова інформація: Мар’яна Добоні, doboni@pravo.org.ua, 066 335 82 83

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: