Конференція «Криза як ресурс»

15-16 травня 2015р., у м. Одеса (Фонтанська дорога, 4) відбудеться Конференція «Криза як ресурс». Організатори Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського та Волонтерська психологічна служба реабілітаційного центру Святого Павла за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

15-16 травня 2015р., у м. Одеса (адреса Фонтанська дорога, 4) відбудеться Конференція «Криза як ресурс». Організатори Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського та Волонтерська психологічна служба реабілітаційного центру Святого Павла за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Головні теми Конференції:

  • Інтеграція інноваційного досвіду психологічної допомоги тимчасово переміщеним особам, бійцям АТО та  їх сім’ям, волонтерам;
  • Питання психологічного супроводу бійців АТО та членів їх родин;
  • Обговорення та вивчення основних питань напрямку травмотерапії та реабілітації;
  • Взаємодія спеціалістів у межах взаємної підтримки та профілактики «синдрому згоряння»;
  • Обмін професійним досвідом,  методичними  напрацюваннями.

За світовою статистикою у 30% населення, яке пережило психотравмуючі події, спостерігається розвиток посттравматичного стресового розладу, велика частина населення зазнає труднощів в соціально-психологічній адаптації. Як учасники АТО, так й мирне населення, що отримали психотравму, мають психічні розлади і не  завжди готові повернутися до  нормального життя. Ці категорії населення потребують додаткової уваги та спеціалізованої допомоги. Ресурсом з ефективного подолання цих труднощів  є налагоджена співпраця спеціалістів та волонтерів, скоординована допомога з подолання психологічної травми і посттравматичного синдрому. Запрошуємо до участі у роботі конференції та вирішання нагальних питань психологів, педагогів, соціальних працівників, волонтерів громадських організацій.

Напрямки роботи конференції:

  • Травмотерапія та кризова допомога;
  • Нові методики у допомогу практичним психологам;
  • Психологічна допомога та профілактика «синдрому згоряння»  волонтерів.

На протязі двох днів роботи конференції відбудуться 17 практичних майстер-класів, процес-група, обговорення по секціям.

Метою проекту «Соціально-психологічна реабілітація постраждалих від кризи та конфлікту в Україні «Волонтерська психологічна служба», що здійснюється ГО «Реабілітаційний центр Святого Павла» за підтримки міжнародного фонду «Відродження» є надання комплексної та скоординованої допомоги з подолання психологічної травми і посттравматичного синдрому, соціально-психологічній реабілітації людей, потерпілих від наслідків кризи і конфлікту в Україні, що перебувають в Одеській області.

Контакти: arttera.od@gmail.com, 067-488-31-01, 063-17-24-764

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: