Конференція керівників органів самоорганізації населення м. Києва

27 серпня 2010 року в Києві за адресою: вул. Ентузіастів, 1 у приміщенні конференц-залу готелю «Славутич» з 12.00 до 15.00 відбудеться конференція керівників органів самоорганізації населення м. Києва з приводу створення Київського міського осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація сприяння самоорганізації населення».

Конференція відбудеться в рамках проекту “Через самоорганізацію до вирішення питань місцевого значення”, що реалізується ОСН “Комітет мікрорайону “Русанівка” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

На конференції будуть обговорюватися актуальні проблеми діяльності ОСНів і пропозиції щодо їх спільного вирішення у рамках Київського міського осередку Всеукраїнської громадської організації “Асоціація сприяння самоорганізації населення”. З цих питань передбачається прийняти відповідні рішення.

Заплановано виступи:

  • директора програми Посилення впливу громадянського суспільства Міжнародного фонду “Відродження” Олексія Орловського;
  • голови органу самоорганізації населення “Комітет мікрорайону “Русанівка” м. Києва Андрія Нєстєркова на тему «Про досвід роботи Комітету та перспективи подальшого розвитку самоорганізації населення в столиці України».
  • колишнього депутата Київради чотирьох скликань Віталія Комова «Про місце органів самоорганізації населення в системі місцевого самоврядування».

Детальнішу інформацію про підготовку зазначеного круглого столу можна отримати у головних виконавців проекту за телефонами та електронними адресами:

  • голова Комітету мікрорайону “Русанівка” Нєстєрков А.Є. – 295-18-74 (робочий), 095-243-15-76; 067-729-59-57; nesterkov@ukr.net, gbk_neptun@ukr.net;
  • секретар Комітету мікрорайону “Русанівка” Поплавська Алла Миколаївна – 098-279-29-06; alla_poplav@president.org.ua.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: