Конференція «Суддівське врядування в країнах Східного партнерства: Україна, Грузія, Молдова»

13 вересня з 11:00 до 17:00 за адресою м. Одеса, готель «Аркадія», вул. Генуезька, 24, зал №2 представники органів суддівського самоврядування, судді, українські та міжнародні фахівці обговорять проблемні питання діяльності органів суддівського врядування в країнах Східного партнерства – Грузії, Молдові та Україні.

Окрім того, під час заходу експерти презентують результати дослідження діяльності органів суддівського врядування у трьох країнах та приділять особливу увагу проблемі формування таких органів та незалежному врядуванню.

Запрошуємо представників ЗМІ:

Що? Конференція «Суддівське врядування в країнах Східного партнерства: Україна, Грузія, Молдова»

Де? м. Одеса, готель «Аркадія», вул. Генуезька, 24, зал №2

Коли? 13 вересня, 11:00 – 17:00

Учасники:

  • Іліє Кіртоаке – юрист Правового ресурсного центру Молдови (Молдова);
  • Іване Апціаурі – директор Центру конституційного аналізу політики (Грузія);
  • Альберт Єзеров – суддя Верховного Суду (Україна);
  • Олексій Кравчук – суддя Вищого антикорупційного суду (Україна);
  • Микола Оніщук – член Комісії з питань правової реформи (Україна);
  • Дмитро Терлецький – адвокат, д. ю. н., експерт мережі UPLAN (Україна);
  • Мар’яна Афанасьєва – професор кафедри конституційного права НУ ОЮА (Україна).

А також представники Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Центру політико-правових реформ, Фундації DEJURE, фахівці у судовій сфері.

Акредитація представників ЗМІ за посиланням або зверніться до Мар’яни Добоні, менеджера з комунікації Центру політико-правових реформ: 066-335-82-83, doboni@pravo.org.ua

Цей захід проводиться Центром політико-правових реформ та Фундацією DEJURE за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та/або Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: