Конференція “Справедливий суд для бізнесу. Чи можливий в Україні?”

НА ФОТО: Bronze statue of Justice carrying a sword and holding up scales representing law and order over a brown background with copy space

Фундація DEJURE запрошує представників бізнес-спільноти на фахову дискусію “Справедливий суд для бізнесу. Чи можливий в Україні?”, яка відбудеться 24 вересня 2020 року в Києві.

Головною перешкодою для вкладання коштів в Україну іноземні інвестори називають відсутність справедливого суду. Цей фактор є  перепоною і для розвитку українського бізнесу. Щоб вирішити цю проблему, Уряд у своїй програмі діяльності запропонував посилити систему альтернативного вирішення комерційних спорів та вніс до парламенту відповідні законопроєкти. 

В ході конференції представники бізнесу, влади та громадських організацій спробують знайти оптимальні моделі розвитку в Україні системи третейських судів, міжнародного комерційного суду та формування змішаного складу суду для вирішення бізнес-спорів.

Спікери конференції:

  • Тарас Шепель, Голова Третейської палати України, голова Третейського суду при Торгово-промисловій палаті України;
  • Ґерхард Веґен, професор, доктор права, юридична фірма Gleiss Lutz, Німеччина;
  • Ярослава Савастєєва, заступниця директора Європейської бізнес-асоціації;
  • Інна Ємельянова, заступниця голови Міжнародного комерційного арбітражного суду при ТПП України;
  • Олександр Банчук, заступник Міністра юстиції України;
  • Роман Бабій, народний депутат України.

Конференція відбудеться 24 вересня 2020 року о 9:30 у приміщенні Київської торгово-промислової палати (вул. Богдана Хмельницького 55, 8 поверх).

Реєстрація на конференцію та деталі – за посиланням

Захід відбуватиметься двома мовами – українською та англійською. Організатори забезпечують синхронний переклад.

Захід проводиться в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні. 

Думки та позиції учасників заходу є позицією ГО “Фундація DEJURE” та не обов’язково відображають позицію Посольства Швеції в Україні, Міжнародного фонду «Відродження» та Ініціативи відкритого суспільства для Європи (OSIFE).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: