Компетенції адміністраторів в охороні здоров’я: реалії та перспективи

Тетяна Степурко й Ірена Грига (викладачі Школи охорони здоров’я Національного університету “Києво-Могилянська академія”) опублікували аналітичну записку “Компетенції адміністраторів в охороні здоров’я: реалії та перспективи”

Тетяна Степурко й Ірена Грига (викладачі Школи охорони здоров’я Національного університету “Києво-Могилянська академія”) опублікували аналітичну записку “Компетенції адміністраторів в охороні здоров’я: реалії та перспективи”. Матеріал підготовано в межах проекту “Незалежний аналіз ходу реформування сектору охорони здоров‘я України”, який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

За словами експерток, в останні роки система охорони здоров’я України зазнає деяких змін, одначе цілісного бачення та єдиної стратегії реформування системи немає. Часті зміни вищого керівництва галузі, непрозорість прийняття рішень у загальнодержавному контексті, а також високий рівень корупції на макрорівні не сприяють змінам на краще на рівні закладів охорони здоров’я.

Контакти:
Інститут економічних досліджень та політичних консультацій
(044) 278 63 42
institute@ier.kiev.ua

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: