Комітетські слухання “Про сучасне становище народу рома в Україні”

12 квітня 2005 року Комітетом з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин Верховної Ради України були проведені слухання "Про сучасне становище народу рома в Україні"

12 квітня 2005 року Комітетом з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин Верховної Ради України були проведені слухання “Про сучасне становище народу рома в Україні”. Доповідачем виступив Голова Комітету п. Удовенко, співдоповідачами — народний депутат п. Фельдман, заступник Голови Державного Комітету у справах національностей та міграції п. Чілачава, президент Конгресу Ромен України п. Григоріченко, заступник голови БФ “Чіріклі” п. Кондур.  

Учасники слухань обговорили сучасний стан рома у таких сферах, як удосконалення державної політики, освіта, доступ до медичних послуг, правозахист, культура та багатьох інших. Більшість ромських організацій високо оцінили роль міжніародних організацій у розвитку ромського громадського руху, у тому числі МФВ, МОМ, Європейського Союзу та ін.

Рекомендації, вироблені за результатми слухань, будуть надіслані у відповідні державні структури з метою удосконалення існуючої державної політики щодо ромів.

Наталія Кияк, менеджер програми “Рома України”
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: kyyak@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: