Комітет виборців України розпочав комплексний проект «Право на вибір 2010!»

Комітет виборців України оголосив про початок національної кампанії довготермінового спостереження за процесом місцевих виборів 2010 року, який проводиться за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Моніторинг охопить 20-ть областей України.

КВУ проведе довготермінове спостереження у 20-ти областях, та більш детальне середньо та короткотермінове спостереження у 8-ми з них. Метою комплексної інформаційно-просвітницької кампанії «Право на вибір 2010», є, в першу чергу, моніторинг виборчого процесу, інформування широкого загалу української та міжнародної громадськості щодо перебігу місцевих передвиборчих кампаній та загальноукраїнських наслідків місцевих виборів 2010.

КВУ також планує в ході проекту сприяти належній обізнаності громадян щодо їхніх виборчих прав, допомогти зорієнтуватися і зробити усвідомлений обґрунтований вибір. Вже розпочала свою роботу «гаряча лінія» для виборців та кандидатів. Надані консультації допоможуть захистити виборчі права громадян, як виборців так і кандидатів.

КВУ закликає громадян звертатися для отримання консультацій за телефонами «гарячої лінії» (044) 425-23-01, (044) 425-37-20.

Детальну інформацію можна отримати за телефоном: (044)425-21-66

Джерело: Комітет виборців України

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: