Комітет Прямої Дії порадив столичним водіям як успішно та законно паркуватися

Днями на порталі Ліга-Закон (http://www.ligazakon.ua) відбулася інтернет -конференція (http://conf.ligazakon.ua/conference/parking.htm) з головою ГО “Комітет Прямої Дії” (К.П.Д.) Дмитром Гнапом. Учасників конференції цікавили питання законності дій столичної влади, яка внесла зміни до Правил паркування у місті Києві. Також, автовласники запитували Дмитра Гнапа про повернення евакуаторів, способи боротьби із блокуванням коліс, вирішення проблем із паркуванням в центрі столиці та в спальних районах. Зокрема, користувачі цікавилися, чи залежить остання проблема від недосконалості законодавства.

Питання користувача:

“Що б Ви особисто запропонували змінити в законодавстві, щоб парковки стали такими, як потрібно і зручними для усіх?”

На що голова К.П.Д. відповів:

“У мене немає серйозних претензій до законів в цій царині. Питання в тому, як вони виконуються. Тут все залежить від мотивації влади. Якщо вона не налаштована вирішувати проблеми громадян, а хоче лише набивати кишені, в цьому випадку навіть найкращі закони не допоможуть. Лише в Києві на вирішення транспортних проблем в бюджет закладаються десятки мільйонів гривень, і тут все законно. Але, куди зникають ці гроші – ніхто не скаже. І правоохоронців це турбує, на жаль, в останню чергу.”

На завершення конференції, Дмитро Гнап закликав автовласників, як одну з найзгуртованіших та солідарних спільнот, частіше цікавитися власними правами. І проявляти водійську солідарність не лише в дорозі, а й у протидії спробам чиновників порушувати закони.

Громадська кампанія за дотримання закону на київських парковках реалізується ГО “Комітет Прямої Дії” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Діана Зубко, координатор програми “Посилення впливу громадянського суспільства
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: zubko@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: