Команда Євроавтобуса влаштувала День Європи на Дніпропетровщині

Євроінтеграційний молодіжний проект “Євроавтобус” завітав до міста Перещепине (Новомосковський район Дніпропетровської області)

18-19 травня євроінтеграційний молодіжний проект “Євроавтобус” завітав до міста Перещепине (Новомосковський район Дніпропетровської області). Його подорож організовує Фундація регіональних ініціатив (Харків) за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” та Представництва Європейського Союзу в Україні.

Гостей із Болгарії, Німеччини, Словаччини, Польщі, Литви та Латвії зустрічали чотирма майстер-класами – з петриківського розпису по дереву, паперу, з вишивання й оригамі. Учасники могли забрати на згадку власноруч зроблені сувеніри.

Команда Євроавтобусу спільно з місцевою молоддю висадили квіткову Алею дружби в парку. Увечері активісти влаштували дискотеку, де було представлено спільний танок від молодих перещепинських хореографів.

На другий день перебування Євроавтобусу-5 у місті відбулися тренінги та святкування Дня Європи. Учасники проекту влаштували вікторини про ЄС і за правильні відповіді давали невеликі сувеніри.

Фундація регіональних ініціатив
Світлана Охович
097 87 83 443
ohovich@gmail.com

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: