Команда Євроавтобуса сприяла активізації української молоді

Молодіжний євроінтеграційний проект “Євроавтобус-5” завершує мандрівку Україною

Молодіжний євроінтеграційний проект “Євроавтобус-5” завершує мандрівку Україною. Його подорож організували Фундація регіональних ініціатив і Національна скаутська організація України “Пласт” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” та Представництва Європейського Союзу в Україні.

За 17 днів команда молодих активістів із Німеччини, Болгарії, Словаччини, Польщі, Литви, Латвії та України відвідала 7 населених пунктів: Львів, Канів, Кіровське, Перещепине, Музиківку, Авдіївку та Сєвєродонецьк.

У кожному населеному пункті “євроавтобусанти” спілкувалися з місцевою молоддю, проводили тренінги на тему волонтерства, користі громадської діяльності, основ бізнесу тощо. Крім того, вони допомагали втілити громадський проект. Наприклад, у Перещепині команда з ЄС висаджувала квітами Алею дружби, у Музиківці – фарбувала у веселі кольори автобусну зупинку, у Каневі – допомагала будувати альтанку в місці відпочинку біля джерела “Королівська криниця”.

Євроавтобусна молодь у кожному населеному пункті влаштовувала вікторину з питаннями про країни ЄС. За кожну правильну відповідь місцевій молоді давали подарунки – сувеніри та друковану продукцію на тему стосунків України та ЄС.

“Ми їздили до містечок і селищ, щоб надихати молодь на активність, зміни, розвиток. Це щороку приносить позитивні результати: створюються молодіжні організації, громадськість прокидається та починає чогось прагнути. Я бачив, якими запаленими ставали очі в молоді після тренінгів і спілкування з активістами з ЄС”, – розповів Юрій Сулима, головний координатор проекту.

Фундація регіональних ініціатив
info@eurobus.org.ua

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: