Коаліція з протидії дискримінації оголосить головних дискримінаторів 2016 року

12 грудня об 11.00, в Українському кризовому медіа-центрі Коаліція з протидії дискримінації назве тих, хто показав себе найбільшим дискримінатором у 2016 році.

12 грудня об 11.00, в Українському кризовому медіа-центрі Коаліція з протидії дискримінації назве тих, хто показав себе найбільшим дискримінатором у 2016 році.

Антипремія буде вручена у трьох номінаціях:

«Язик мій – ворог мій» (за найбільш дискримінаційне висловлювання);

«Реально Г[1]» (за найбільш дискримінаційний вчинок);

«Дискримінація «в законі» (за найбільш небезпечну та дискримінаційну законодавчу ініціативу).

Серед номінантів премії: Арсен Аваков, Антон Геращенко, Олег Барна, Олег Ніщук та інші посадовці. Спікери не оминуть увагою Верховну Раду, Кабінет Міністрів України, сільську раду села Лощинівка, ресторан Vapiano у Львові.

Усі переможці отримають дипломи ступеня з дискримінації та символічні подарунки – шори, які символізують обмеженість у поглядах та діях.

Також буде вручена спеціальна відзнака за найдискримінаційнішу рекламу за версією фейсбук спільноти.

Спікери: Влад Фісун (радіо “Аристократи”), Уляна Пчолкіна (Newsone), Ольга Веснянка (Коаліція з протидії дискримінації), Зорян Кісь (Freedom House), Олена Пашковська (Кампанія проти дискримінації).

Реєстрація на захід обов’язкова.

Контактна особа: Ірина Текучова, tekuchova.iryna@gmail.com, 093 658 63 10

Організатори прес-конференції – ГО Центр “Соціальна дія” у співпраці з Коаліцією з протидії дискримінації в Україні та Кампанією проти дискримінації  за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

[1] Реально Г* – реально ганебний вчинок.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: