Коаліція “Своє” моніторитиме відкритість органів місцевої влади в Тернопільській області

27 жовтня в Тернополі відбудеться відкрите засідання коаліції громадських організацій "Своє", під час якого учасники сформулюють спільні підходи щодо вироблення та випробування моделі громадського моніторингу відкритості влади щодо прийняття та виконання місцевих бюджетів.

27 жовтня в Тернополі відбудеться відкрите засідання коаліції громадських організацій “Своє”, під час якого учасники обміняються своїми напрацюваннями та сформулюють спільні підходи щодо вироблення та випробування реалістичної та повторюваної моделі громадського моніторингу відкритості влади щодо прийняття та виконання місцевих бюджетів.

Засідання коаліції відбудеться у рамках проекту “Громадський моніторинг відкритості органів місцевої влади Тернопільської області в сфері місцевих бюджетів” програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Творче молодіжне об’єднання “Нівроку” разом із громадськими організаціями, об’єднаними у коаліцію “Своє”, яка накопила чималий досвід кампаній громадських моніторингів у різних сферах, поставили перед собою завдання провести комплексний моніторинг відкритості інформації про формування та реалізацію місцевих бюджетів та пріоритетних бюджетних програм в Тернопільській області.

Думки, викладені під час цього заходу, є винятковою відповідальністю ТМО “Нівроку” та не обов’язково відображають точку зору Міжнародного фонду “Відродження”.

Початок засідання: 12.00

Місце проведення: м. Тернопіль, ТЦДМІ ім. Довженка, пр. Злуки, 45

ТМО “Нівроку”, контактний тел.: 0352420172; 0962104076

***

Творче молодіжне об’єднання “Нівроку” створено та зареєстровано у березні 2003 року. Основною метою діяльності об’єднання є пропаганда та розвиток мистецтва в Україні в усіх його багатогранних проявах, задоволення та захист соціальних, творчих, вікових, національно-культурних та інших інтересів молоді, сприяння прогресивним культурним та соціальним перетворенням в регіоні та в країні в цілому.

Серед пріоритетів ТМО “Нівроку” також відродження та збереження культурних надбань краю, сприяння розвитку туризму, відродження національної гордості та самосвідомості громадян, участь громадян, особливо молоді, в управлінні справами місцевої громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: