Книжки з медичного права та біоетики було представлено на Форумі видавців у Львові

У межах 19-го Форуму видавців у Львові було представлено книжки з медичного права та біоетики, видані за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” та Фундацій Відкритого Суспільства

У межах 19-го Форуму видавців у Львові було представлено книжки з медичного права та біоетики, видані за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” та Фундацій Відкритого Суспільства.

Особливу увагу відвідувачів привернули книжки, підготовані вітчизняними й міжнародними фахівцями з медичного права:
1) Права людини в сфері охорони здоров’я: практичний посібник / Ред. Берн І., Езер Т., Коен Дж., Оверал Дж., Сенюта І. / За наук. ред. І. Сенюти. – Львів: Вид-во ЛОБФ “Медицина і право”, 2012. – 552 с.
2) Охорона здоров’я та права людини: ресурсний посібник / Ред. Коен Дж., Езер Т., МакАдамс П., Мілоф М. / За наук. ред. І. Сенюти. – Львів: Вид-во ЛОБФ “Медицина і право”, 2011. – 600 с.

На форумі також було поширено промоматеріали спеціалізованого веб-сайту, присвяченого правам людини у сфері охорони здоров’я (http://healthrights.org.ua/).

Контакти:
“Громадське здоров’я”
Вікторія Тимошевська
(044) 461 97 09
tymoshevska@irf.ua

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: