Кіноклуб медіа-просвіти з прав людини

14 березня о 18.00 у Вільній Хаті відбудеться відкриття кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA у Краматорську. Організатори даної події є громадська ініціатива та молодіжна платформа «Вільна Хата» за підтримкою міжнародного фонду «Відродження».

14 березня о 18.00 у Вільній Хаті відбудеться відкриття кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA у Краматорську. Організатори даної події є громадська ініціатива та молодіжна платформа «Вільна  Хата» за підтримкою міжнародного фонду «Відродження».

Кіноклуб діятиме на базі молодіжної платформи «Вільна Хата» та буде входити до всеукраїнської мережі кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. Кіноклуб має унікальну можливість проводити покази документальних фільмів колекції Міжнародного фестивалю Docudays UA протягом року.

В суботу відбудеться перегляд документальних фільмів «Грішна Хвороба» (Режисер: Ян Яап Кейпер, Нідерланди) та  «Коли-небудь ми станемо щасливими» (режисер Павел Височанські, Польща) та обговорення піднятих у фільмі проблем. Захід проводитимуть: Юрко Дідула та Марічка Ворончук.

Мета проекту «Кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA» , що здійснюється МП «Вільна Хата» за підтримки Програмної ініціативи «Громадська ініціатива нової України» Міжнародного фонду «Відродження» є знайомство з питаннями прав людини в світі.

Контакти:  Юрко Дідула, 063 025 06 82;Микола Дорохов – (066 60 90 256)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: