Київській владі презентують пропозиції з удосконалення бюджетної політики

24 червня о 14:30 у Києві відбудеться круглий стіл “Дорожня карта для київської влади у сфері бюджетної й антикорупційної політики”

24 червня о 14:30 у Києві (ІА “Укрінформ”, вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбудеться круглий стіл “Дорожня карта для київської влади у сфері бюджетної й антикорупційної політики”. Захід проводить Фундація “Відкрите суспільство” за підтримки програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу буде представлено результати громадського моніторингу бюджету Києва. Експерти Фундації презентують пакет пропозицій для столичної влади, а також сайт із візуалізацією бюджету. Сайт дає змогу побачити всі джерела надходжень коштів і напрями видатків бюджету, а також “чорні діри”, пов’язані з корупційними ризиками, зловживаннями в земельній сфері та неналежним виконанням бюджетного законодавства.

До участі в заході запрошено міського голову Віталія Кличка, депутатів Київради, представників громадських організацій та експертів у сфері бюджетів.

Для участі слід зареєструватися.

Контакти:
Фундація “Відкрите суспільство”
067 505 84 04
osf55@ukr.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: