«Київський Діалог» шукає регіональних партнерів і координатора проекту

«Київський Діалог» запрошує громадські організації до участі у відборі регіонального партнера проекту в м. Маріуполь та Миколаїв, а також оголошує конкурс на посаду координатора/ки проекту в м. Львів, Харків, Маріуполь, Миколаїв та референта проекту в м. Київ.

«Київський Діалог» запрошує громадські організації до участі у відборі регіонального партнера проекту в м. Маріуполь та Миколаїв, а також оголошує конкурс на посаду координатора/ки проекту в м. Львів, Харків, Маріуполь, Миколаїв та референта проекту в м. Київ.

Конкурс проводиться в рамках нового проекту «Посилення участі громадян у розвитку міста в регіонах України», що реалізується німецькою ГО «Європейський Обмін» та Міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ ФРН.

Проект триватиме з травня 2017 до лютого 2019р. У межах проекту передбачене проведення серії одно- та дводенних тренінгів для представників громадського сектору та депутатів міських та обласної рад Харківської, Дніпропетровської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Донецької (лише на підконтрольній Україні території) та Черкаської областей.

Інформація для громадських організацій:

Деталі участі для громадських організацій м. Миколаїв тут

Деталі участі для громадських організацій м. Маріуполь тут

Інформація про вакансії:

Координатор/ка проекту у м. Львів, деталі  тут

Координатор/ка проекту у м. Харків, деталі тут

Координатор/ка проекту у м. Маріуполь, деталі тут

Координатор/ка проекту у м. Миколаїв, деталі тут

Референт проекту у м. Київ, деталі тут

Кінцевий термін подачі заявок: 22 квітня 2017 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: