Київським школярам покажуть виставу на тему українсько-кримськотатарської дружби

30 листопада о 9:30 у Києві відбудеться презентація результатів проекту “Театр пропагує українсько-кримськотатарську дружбу: частина 3, для найменших глядачів” і показ дитячої вистави “Увага, уява, казка”, підготованої в його рамках

30 листопада о 9:30 у Києві, у Національному музеї літератури України (вул. Богдана Хмельницького, 11), відбудеться презентація результатів проекту “Театр пропагує українсько-кримськотатарську дружбу: частина 3, для найменших глядачів” і показ дитячої вистави “Увага, уява, казка”, підготованої в його рамках. Проект здійснює ГО “Мамай” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

На виставу запрошують дітей молодших класів, представників благодійних організацій і ЗМІ. Після вистави для дітей буде проведено екскурсію музеєм, а актори спілкуватимуться зі ЗМІ у форматі прес-конференції.

ГО “Мамай”
Кирило Булкін
kbulkin@yahoo.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: