Хворим на гепатити надаватимуть знижки на обстеження

Європейська мережа медичних лабораторій в Україні “Сінево” надаватиме 50-відсоткові знижки на обстеження для 5 000 пацієнтів, які мають вірусний гепатит С

Європейська мережа медичних лабораторій в Україні “Сінево” надаватиме 50-відсоткові знижки на обстеження для 5 000 пацієнтів, які мають вірусний гепатит С. Це стало можливим завдяки ініціативі Благодійної асоціації “Світло надії”, яку підтримує програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” та Міжнародний Альянс із ВІЛ/СНІД в Україні.

Лабораторія надає знижки клієнтам НУО в усіх містах України.

Гепатит С часто переходить у хронічну форму й непомітно вбиває людину, якщо його вчасно не виявити й не вжити необхідних заходів. На думку експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я, у найближчі 20 років саме гепатит С стане найбільшим викликом у сфері охорони здоров’я в усьому світі.

За даними Інституту епідеміології та інфекційних хвороб імені Л. Громашевського, в Україні загальна кількість хворих на гепатити перевищує 2 млн. осіб, а кількість хворих на хронічні форми становить приблизно 300 тис. Державні медичні заклади не мають змоги здійснювати якісну діагностику. Більшість лікарів загальної практики навіть не пропонують пацієнтам проходити обстеження, оскільки розуміють, що після встановлення діагнозу потрібне лікування, яке недоступне для більшості громадян.

Благодійна асоціація “Світло надії”
Олександр Соляник
095 518 95 06
solyaniksasha@gmail.com

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: