Хто має право на безкоштовну правову допомогу у кримінальних справах?

13 грудня о 10:00 у Києві (“Президент-готель”, вул. Госпітальна, 12) в межах Міжнародної щорічної конференції з питань безоплатної правової допомоги відбудеться брифінг, присвячений початку надання безкоштовної правової допомоги у кримінальних справах за державний кошт

13 грудня о 10:00 у Києві (“Президент-готель”, вул. Госпітальна, 12) в межах Міжнародної щорічної конференції з питань безоплатної правової допомоги відбудеться брифінг, присвячений початку надання безкоштовної правової допомоги у кримінальних справах за державний кошт. Конференцію проводить Координаційний центр із надання правової допомоги, програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”, Українська Фундація Правової Допомоги та Департамент юстиції США.

Хто має право на безкоштовну правову допомогу у кримінальних справах? Хто надаватиме таку допомогу українцям? Куди звертатися людям, які потребують захисту?

Про це на брифінгу розкажуть:
– Інна Ємельянова, перший заступник Міністра юстиції України;
– Андрій Вишневський, директор Координаційного центру з надання правової допомоги Міністерства юстиції;
– Роман Романов, директор програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”;

Для участі в заході потрібна попередня реєстрація.

Контакти:
Юлія Вротна
063 268 08 01

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: