Хмельницькій громадськості презентують концепцію покращення адмінпослуг

30 січня о 14:00 у Хмельницькому відбудеться презентація проекту Концепції поліпшення якості надання адміністративних послуг

30 січня о 14:00 у приміщенні Хмельницької міської ради відбудеться презентація проекту Концепції поліпшення якості надання адміністративних послуг. Захід проводить Центр досліджень місцевого самоврядування в межах проекту “Організація діяльності щодо створення Центру надання адміністративних послуг в м. Хмельницькому” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Участь у заході візьмуть представники міськради, депутати, члени робочої групи, посадовці, причетні до надання послуг, представники ЗМІ та громадських організацій, експерти проекту.

Центр досліджень місцевого самоврядування
(032) 235 68 48
centredms@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: