Хмельницьким підприємцям презентують Зелену книгу малого бізнесу

27 січня у Хмельницькому відбудеться круглий стіл “Зелена книга малого бізнесу України: оцінка та перспективи шляхів розвитку”

27 січня у Хмельницькому відбудеться круглий стіл “Зелена книга малого бізнесу України: оцінка та перспективи шляхів розвитку”. Захід проводять Регіональна рада підприємців Хмельницької області й Інститут власності та свободи за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

На заході буде представлено проект “Зеленої книги малого бізнесу України” – аналітичної доповіді про державну політику щодо підприємництва.

Питання для обговорення:
– Державна політика щодо малого бізнесу: наскільки реалістична, якою мірою ефективна та яких змін потребує? Можливі акценти та напрями на майбутнє.
– Складова державної податкової політики – спрощена система оподаткування, обліку та звітності для суб’єктів малого бізнесу.
– Участь малого бізнесу в системі державних закупівель.
– Саморегулювання малого бізнесу: переваги та ризики. Як забезпечити баланс?
– Малий бізнес і система пенсійного забезпечення: гальмо розвитку чи інструмент страхування?

У роботі круглого столу візьмуть участь: народний депутат Ксенія Ляпіна, генеральний директор Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств В’ячеслав Биковець, голова Інституту власності та свободи Дмитро Ляпін, голова Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу “Фортеця” Оксана Продан.

Інститут власності та свободи
Дарія Рукіна
067 404 50 56
office@pfi.org.ua

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: