Хмельницькі посадовці ознайомляться з досвідом надання адміністративних послуг

30 березня о 9:00 у Хмельницькому відбудеться семінар “Вивчення українського й зарубіжного практичного досвіду надання адміністративних послуг”

30 березня о 9:00 у Хмельницькій міській раді відбудеться семінар “Вивчення українського й зарубіжного практичного досвіду надання адміністративних послуг”. Захід проводять Центр досліджень місцевого самоврядування (Львів), ГО “Хмельницькі ініціативи” (Хмельницький) і Хмельницька міська рада за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета заходу – перейняти досвід для створення Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у Хмельницькому. Участь у семінарі візьмуть посадовці міськради, безпосередньо залучені до надання послуг.

Програма семінару

Центр досліджень місцевого самоврядування
(032) 297 53 09
centredms@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: