Хмельницькі ОСББ встановили в будинках датчики руху та побудували дитячий майданчик

12 квітня у Хмельницькому представлено проміжні результати мікропроектів у межах проекту “Від мешканця до відповідального власника – шлях до реформування житлово-комунальної сфери”

12 квітня у Хмельницькому представлено проміжні результати мікропроектів у межах проекту “Від мешканця до відповідального власника – шлях до реформування житлово-комунальної сфери”. Конкурс мікропроектів провела Асоціація “Поділля Перший” спільно з Управлінням житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасниками заходу були керівники ОСББ Хмельницького, які реалізовували проекти у своїх будинках. Вони розповіли про досягнуті успіхи та складнощі, з якими довелося зіткнутися.

Так, керівник ОСББ “Затишок” Олена Нечипорук розповіла про результати проекту, у межах якого в будинку по вулиці Зарічанській, 44/1, було встановлено датчики руху, що забезпечують автоматичне ввімкнення світла на сходах під’їздів. Світильниками й аналогічними пристроями було обладнано і вхідні двері під’їздів.

За інформацією керівника ОСББ “Партнер” Алли Волошиної, датчики руху було встановлено в будинку на вулиці Чорновола, 176/1. Вона відзначила, що особливість будинку полягає в тому, що в частині під’їздів сходові клітини не мають вікон, а тому мешканці були змушені цілодобово не вимикати світла в під’їздах.

Керівник ОСББ “Прима-52” Юрій Хмельницький був ініціатором побудови дитячого майданчика біля будинку на вулиці Примакова, 52. Майданчик облаштовано гойдалками, пісочницею, лавками й альтанкою.

Контакти: Асоціація “Поділля Перший”, Леся Грицина, (0382) 76 34 34, podillya1@yahoo.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: