Хмельницькі ОСББ обладнали будинки та дитячі майданчики

У Хмельницькому підбили підсумки проекту “Від мешканця до відповідального власника: шлях до реформування житлово-комунальної сфери”

У Хмельницькому підбили підсумки проекту “Від мешканця до відповідального власника: шлях до реформування житлово-комунальної сфери”. Проект утілювала Асоціація “Поділля Перший” спільно з Управлінням ЖКГ міської ради за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Протягом вересня – грудня 2010 року було оголошено конкурс для ОСББ та ініціативних мешканців Хмельницького. На конкурс надійшло 17 проектних заявок від ОСББ, громадських організацій і ініціативних груп, із яких було вибрано 8.

Внаслідок реалізації проекту біля будинку, який обслуговує ОСББ “Прима-52”, з’явився дитячий майданчик, на якому встановлено гойдалки, балансири, гірку й альтанку. На дитячому майданчику біля будинку ОСББ “Юлія” було встановлено гойдалку, балансир, рукохід, шведську драбину, стіл і дві лавки. Завдяки ініціативним групам мешканців у будинках по вул. Рибалка, 9, та Старокостянтинівське шосе, 16, було відремонтовано дах і систему водопостачання.

У будинках ОСББ “Затишок”, ОСББ “Чайка”, ОСББ “Партнер” у місцях загального користування та біля під’їздів було встановлено датчики руху. Це дозволяє контролювати час, протягом якого працює світло, й уникати надмірних витрат електрики. Крім того, у будинку ОСББ “Чайка” було встановлено систему, до дозволяє автоматизувати закриття дверей і зменшити втрати тепла в зимовий період. У будинку ОСББ “Веста” було утеплено труби водяного опалення.

Контакти: ХОА “Поділля Перший”, Леся Грицина, (0382) 76 34 34, podillya1@yahoo.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: