Хмельничан опитуватимуть про якість послуг міської ради

Львівська громадська організація “Центр досліджень місцевого самоврядування” спільно з ГО “Хмельницькі ініціативи” починають вивчати громадську думку щодо якості послуг, які надають виконавчі органи Хмельницької міської ради

Із 12 грудня Львівська громадська організація “Центр досліджень місцевого самоврядування” спільно з ГО “Хмельницькі ініціативи” починають вивчати громадську думку щодо якості послуг, які надають виконавчі органи Хмельницької міської ради. Дослідження проходить у межах проекту “Організація діяльності щодо створення Центру надання адміністративних послуг у м. Хмельницькому” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Опитування буде проводитися на виході з приміщень виконавчих органів міської ради. Усім зацікавленим запропонують заповнити анкети, які слід надіслати організаторам заходу. Їх також буде розміщено на сайті міської ради та у друкованих ЗМІ.

Опитування є добровільним і анонімним. Його результати буде використано для розробки пропозицій із покращення якості послуг.

ЛГО “Центр досліджень місцевого самоврядування”
(032) 235 68 48
centredms@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: