ХI Міжнародна конференція з питань самоорганізації населення

4-5 листопада 2016 року в місті Одесі відбудеться ХI Міжнародна конференція з питань самоорганізації населення. Тема конференції: «Самоорганізація – шлях до розвитку реформованих громад».

4-5 листопада 2016 року  в місті Одесі відбудеться ХI Міжнародна конференція з питань самоорганізації населення. Тема конференції: «Самоорганізація – шлях до розвитку реформованих громад».

Участь у конференції візьмуть народні депутати України, експерти з країн Європейського Союзу, громадські лідери та активісти, науковці, представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Конференція проводиться Одеським інститутом соціальних технологій та ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» спільно із Європейською асоціацією місцевої демократії (ALDA) за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Метою конференції є обговорення питань посилення потенціалу територіальних громад, участі представників громадянського суспільства у реформуванні місцевого самоврядування та розбудові об’єднаних територіальних громад.

На конференції будуть розглянуті питання:

1)   Залучення внутрішніх ресурсів громад до їхнього реформування та комплексного розвитку;

2)   Розвиток місцевої демократії в об’єднаних громадах;

3)   Стан нормативного та комунікаційного забезпечення реформи місцевого самоврядування.

Крім того, на Конференції будуть представлені результати міжрегіонального дослідження участі громадськості в об’єднанні територіальних громад та їх розвитку.

В межах конференції пройдуть панельні дискусії, пленарні засідання, презентації від експертів, відеопоказ.

Контакти: Златіна Катерина, PR менеджер, +380631307335, samoorg@ukr.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: