Херсонські експерти розкажуть про механізми громадського контролю за використанням бюджетних коштів

21 березня об 11:00 у Херсоні відбудеться прес-конференція “Механізми громадського контролю за використанням бюджетних коштів”

21 березня об 11:00 у Херсоні, у прес-клубі “Новий день” (вул. Декабристів, 26), відбудеться прес-конференція “Механізми громадського контролю за використанням бюджетних коштів”. Захід організовують ХМГО “За майбутнє Херсона”, ХОО “Причорноморський центр політичних і соціальних досліджень”, ХОО Комітету виборців України в межах проекту “Бюджетне фінансування капітального ремонту багатоквартирних будинків під громадський контроль” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

На прес-конференції буде презентовано пропозиції щодо забезпечення громадського контролю за використанням бюджетних коштів, виділених на капітальний ремонт багатоповерхових будинків міста. З доповідями виступлять керівник ХМГО “За майбутнє Херсона” Володимир Макуха та керівник Причорноморського центру політичних і соціальних досліджень Олександр Мошнягул.

Контакти: ХОО “За майбутнє Херсона”, (0552) 32 50 26

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: