Харківським студентам покажуть флеш-моби стосовно гепатиту С

Харківський гуманітарний університет “Народна українська академія” (ХГУ “НУА”) реалізує проект “Поінформований – означає озброєний”, у межах якого студентів інформуватимуть про загрози гепатиту С

Харківський гуманітарний університет “Народна українська академія” (ХГУ “НУА”) реалізує проект “Поінформований – означає озброєний”, у межах якого студентів інформуватимуть про загрози гепатиту С. Проект підтримує програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Студентський союз ХГУ “НУА” і народний студентський театр “На Лермонтовській, 27” за підтримки Харківської обласної студентської лікарні планують провести тематичні флеш-моби перед головними корпусами провідних вищих навчальних закладів Харкова. Студентів поінформують про проблему гепатиту С в Україні та роздадуть відповідні листівки.

Гепатит С – основна форма захворювань печінки у світі. Вона виникає внаслідок інфікування вірусом гепатиту С (ВГС). Це інфекція, яка передається через кров. Найпоширеніші види передачі – переливання крові, використання зараженого ін’єкційного обладнання та нестерильних медичних, стоматологічних інструментів і інструментів для татуювань. Точних даних щодо захворювання на гепатит С в Україні немає, але фахівці припускають, що кількість хворих може сягати 1 млн.

Контакти: Народна українська академія, Поліна Несторенко (057) 714 20 07, pubrel@nua.kharkov.ua

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – захищати права вразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: