Харківська влада обіцяє підтримувати діяльність офісу громадського захисту

Офіс громадського захисту (ОГЗ) при Благодійній організації "Пілотний проект "Правова допомога", що діє в м. Харкові з 1 серпня 2006 року за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження",  отримав визнання представників влади Харківської області.

Згідно Концепції реформування системи безоплатної правової допомоги в Україні, схваленої Указом Президента України від 09.06.2006 №509/2006, за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”, в м. Харкові з 1 серпня 2006 року функціонує офіс громадського захисту (ОГЗ) при Благодійній організації “Пілотний проект “Правова допомога”.

За час своєї діяльності Офісом громадського захисту була надана безоплатна правова допомога більш ніж 1700 незаможним особам, серед яких було 250 неповнолітніх.

Пріоритетом діяльності адвокатів офісу є якомога швидкий вступ до участі у якості захисника особи в кримінальній справі на ранніх стадіях кримінального процесу.

Завдяки активному захисту органами досудового слідства та судами було закрито 86 кримінальних справ, звільнено від кримінальної відповідальності 99 осіб, судами не задоволено 28% подань про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту відносно підзахисних.

Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Сергій Стороженко, функція надання правової допомоги Харківським офісом громадського захисту дуже важлива для суспільства, особливо під час кризових явищ у економіці.

“Ми будемо й надалі всіляко підтримувати цю важливу громадську діяльність”,- підкреслив заступник керівника області.

Джерело: офіційний сайт Харківської обласної державної адміністрації

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: