Харківська міськрада неналежно інформує громадськість про тендерні закупівлі

Харківська міська рада не дотримується вимог законодавства при здійсненні тендерних закупівель

Харківська міська рада не дотримується вимог законодавства при здійсненні тендерних закупівель. Про це свідчать результати громадського моніторингу, який провадить Фонд “Право та демократія” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У Харкові єдиний міський реєстр актів міськради, міського голови та виконавчих органів ради організовано неналежно, що не дозволяє легко й оперативно знайти потрібні правові акти.

Експерти з’ясували, що інформацію про річний план закупівель на 2011 рік департаменту житлового господарства та департаменту комунального господарства міської ради на сайті міськради було розміщено тільки на початку вересня 2011 року. Фахівці дійшли висновку, що Інтернет-сторінка Харківської міської ради не розміщувала в повному обсязі інформації про закупівлі та вимог до претендентів на участь у закупівлях.

Загалом за період моніторингу на Інтернет-сторінці Харківської міської ради було розміщено 18 оголошень, 3 з яких взагалі не стосувалися торгів, 7 були інформацією про річні плани закупівель і переважно підтверджували реалізовані торгові закупівлі, 10 стосувалися передачі в оренду нежитлових приміщень або майна.

Фонд “Право та демократія”
(0322) 971 932
lawdemo@nw.lviv.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: