АНОНС: Громадськість ініціює обговорення комплексних заходів з підтримки інновацій у Харкові та області

29 червня у Харкові відбудеться Інформаційний день «Програма Горизонт 2020 для МСП як фінансовий інструмент підтримки інноваційного бізнесу» та cемінар-дискусія «Інструменти підтримки інноваційної діяльності МСП на регіональному рівні».

29 червня у Харкові відбудеться Інформаційний день «Програма Горизонт 2020 для МСП як фінансовий інструмент підтримки інноваційного бізнесу» та cемінар-дискусія «Інструменти підтримки інноваційної діяльності МСП на регіональному рівні».

Час: 29 червня, 10:00-17:00.

Місце: м. Харків, вул. Садова, 4, готель Reikartz.

Інформаційний день «Програма Горизонт 2020 для МСП як фінансовий інструмент підтримки інноваційного бізнесу» (10:00 – 12:30) у першу чергу орієнтований на керівників та провідних фахівців малих та середніх підприємств, які зацікавлені в залучені коштів на розвиток та комерціалізацію інноваційних проектів завдяки використанню спеціальних можливостей програми Горизонт 2020 для МСП (SME Instrument). Учасники інфодня зможуть поставити запитання та надати проектні пропозиції до аналізу експертам, які мають досвід у підготовці та оцінці проектних пропозицій для програми Горизонт 2020. 

Інформацію про SME Instrument розміщено за посиланням: http://smencpua.blogspot.com

Мета семінару-дискусії «Інструменти підтримки інноваційної діяльності МСП на регіональному рівні» (14.00 – 17.00) – обговорити форми співпраці між бізнесом, наукою і владою та підходи до формування регіональної (міської) програми підтримки інноваційного бізнесу у контексті методології «розумної спеціалізації» (Smart specialization).

Основні питання до обговорення:

– адаптація європейського досвіду підтримки інноваційного бізнесу на регіональному рівні, особливості підходу розумної спеціалізації (Smart specialization);

– Digital Agenda України та її вплив на розвиток інновацій в регіонах (Smart City);

– інноваційні рішення малого і середнього бізнесу Харківщини, які можуть мати вплив на прискорений розвиток регіональної економіки;

– форми співпраці бізнесу, науки, освіти та влади для підтримки інноваційного розвитку Харківщини з виходом на проектні рішення та рекомендації.

Організатори та співорганізатори:

– ГО «Агенція Європейських Інновацій», http://aei.org.ua, https://www.facebook.com/InnoEU.UA);

– ТОВ «Юнівей Консалтинг-Груп» (http://uniway.kiev.ua);

– Спілка підприємців Харківської області (http://spkho.kh.ua);

Заходи відбудуться в рамках проекту «Посилення впливу громадськості на євроінтеграційні процеси у сфері науково-технічного та інноваційного розвитку України», який виконує ГО «Агенція Європейських Інновацій» під парасолькою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проекту «Громадська синергія» .

Заходи відриті для ЗМІ.

Контактна інформація:  

Іван Кульчицький, ГО «Агенція Європейських Інновацій», тел.: +38 050 929 23 96, еmail: kul.ivan@gmail.com

Світлана Бережна, Спілка підприємців Харківської області, тел.: +38 95 5722087, 097 7197162.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: