Карти (не)свободи мирних зібрань в Україні

Експерти Інформаційного центру “Майдан Моніторинг” опублікували огляд ситуації зі свободою мирних зібрань в Україні

Наталка Зубар та Олександр Северин, експерти Інформаційного центру “Майдан Моніторинг”, опублікували на сайті “Майдан” матеріал, присвячений ситуації зі свободою мирних зібрань в Україні. Відповідний моніторинг підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Право на мирні зібрання гарантовано громадянам України статтею 39 Конституції України. Крім того, стаття 11 Конвенції про захист прав людини й основоположних свобод і стаття 21 Міжнародного пакту про громадянські та політичні права, учасником яких є Україна, імперативно визначають, що обмеження права на мирні зібрання є допустимими лише у випадках, які встановлено законом і які є “необхідними в демократичному суспільстві”.

Контакти:
Інформаційний центр “Майдан Моніторинг”
Наталка Зубар
panimaidan@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: