Карта благодійної допомоги по Covid-19: Презентація інструменту

Коли? 14 липня, 11.30-12.30
Де? Онлайн
Трансляція презентації – у фейсбук події: https://www.facebook.com/events/1164618147239258

Пандемія коронавірусу накрила нас та наші лікарні під час чергових реформ та змін. Майже повна відсутність забезпечення, децентралізація, реформа медицини, наслідки кризи та війна на Сході. Але ми всі знову проявили себе єдиним цілим – мільярди гривень бізнеси та люди зібрали за лічені тижні та надали допомогу лікарням по всій Україні.

Держава не може покрити усі потреби лікарень по обладнанню та витратним матеріалам, а отже – Міністерство не може збирати інформацію про те, куди пішла приватна благодійна допомога.

Міністерство охорони здоров’я надає інформацію лише згідно офіційних звітів. Попри це, за час введення карантину в Україні, бізнес, фонди, меценати допомогли як мінімум на 1 мільярд гривень. Важливо, щоб кожна копійка була врахована та пішла за призначенням.

Для цього моніторингова організація Charity Tuner разом з командою YouControl розробили Карту благодійної допомоги по Covid-19.

Організації збирають всю інформацію про благодійну допомогу медичним закладам аби унеможливити корупцію, розкрадання та здирництво. Вона дасть змогу дізнатись, наскільки інформація в ЗМІ, оголошення про збір коштів, заяви фондів та бізнесів відповідають дійсності.

Дані на карті будуть постійно оновлюватись. Користувачі матимуть змогу дізнатись, хто і як допоміг.

Проєкт здійснюється за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження” та European Union in Ukraine в рамках гуманітарної ініціативи “Людяність і взаємодопомога” та у партнерстві з YouControl.

Спікери/ки:
Катерина Жук
– голова моніторингової організації Charity Tuner (Charity Tuner)
Сергій Мільман – засновник та СЕО компанії YouControl (youcontrol.com.ua – Ю-Контрол )
Катерина Ножевнікова – голова БФ Корпорація монстрів, Одеса (Корпорация монстров)
Наталя Липська – голова БФ “Крила надії”, Львів (Благодійний фонд «Крила надії»)
Віталій Кузьменко – керівник проєкту “Впровадження моніторингу ефективності використання благодійної допомоги лікарням під час Covid-19”

#ПрямуємоРазом#MovingForwardTogether

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: