Кампанії адвокасі для вирішення місцевих проблем: всеукраїнська конференція

28-30 листопада в Одесі відбуватиметься всеукраїнська конференція “Кампанії адвокасі для вирішення місцевих проблем: підходи, практика, перспективи”

28-30 листопада в Одесі відбуватиметься всеукраїнська конференція “Кампанії адвокасі для вирішення місцевих проблем: підходи, практика, перспективи”. Захід проводить Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України” в межах ініціативи “Адвокасі в дії” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Участь у конференції візьмуть близько 45 учасників: представники неурядових і донорських організацій, експерти. Громадські активісти зможуть не тільки представити власний досвід проведення успішних адвокаційних кампаній (заплановано близько 20 презентацій адвокаційних ініціатив у різних сферах), а й обговорити спільно з колегами механізми адвокасі, які реально працюють і придатні для використання в усіх місцевих громадах, а також скоординувати свої дії для подальшої роботи в цьому напрямі.

Окрему увагу буде приділено “вуличним” інструментам адвокасі й адвокаційній журналістиці. Крім того, учасники протесту проти прийняття генерального плану Одеси проведуть майстер-клас “Генеральний протест: як організувати ефективну адвокаційну кампанію”. Під час заходу буде презентовано спеціальний відеоролик “Генеральний протест міста Одеси: ніхто, крім нас” із циклу “Адвокасі в дії: відеосвідчення”. У вечірній час учасники конференції матимуть змогу подивитися й обговорити документальні фільми з програми X Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини “DocuDays.UA”.

Контакти:
Одеська обласна організація
ВГО “Комітет виборців України”
(048) 716 40 18
odesakvu@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: