Кабміну запропонують офіційно запровадити громадський контроль за державними закупівлями

26 квітня о 10:00 в Харкові відбудеться круглий стіл “Забезпечення участі та рівних можливостей громадським організаціям у формуванні та реалізації державної політики у сфері державних закупівель”

26 квітня о 10:00 в Харкові, у приміщенні Харківського національного університету імені Василя Каразіна (північний корпус, ауд. 650), відбудеться круглий стіл “Забезпечення участі та рівних можливостей громадським організаціям у формуванні та реалізації державної політики у сфері державних закупівель”. Проект “Громадський контроль за організацією та проведенням процедур закупівлі в одного учасника та торгів із обмеженою участю (в тому числі за умовами міжнародних фінансових організацій) Державною службою автомобільних доріг “Укравтодор” реалізує Спілка громадських організацій “Тендерна палата закупівель за кошти бюджетів усіх рівнів” (Харків) за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники обговорюватимуть публічність органів виконавчої влади та відкритість інформації під час проведення державних закупівель. Також буде представлено проект постанови Кабінету Міністрів України “Про запровадження громадського контролю функціонування та діяльності органів виконавчої влади у сфері державних закупівель”.

Серед учасників заходу – представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, неурядових громадських організацій і засобів масової інформації.

Для обговорення учасникам заходу пропонують такі теми:
· Нагальні проблеми взаємодії громадськості та державної влади в Україні
· Пропозиції громадськості щодо реформування чинного законодавства, яке регулює створення та діяльність громадських організацій
· Обговорення запропонованого проекту постанови Кабміну.

Представникам ЗМІ акредитуватися не потрібно.

Контакти: “Тендерна палата закупівель за кошти бюджетів усіх рівнів”, Алла Коротенко, (057) 707 50 86, tender@procurement.in.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: