JustConf Ukraine 2020 – конференція про кримінальну юстицію

Експерти у сфері кримінальної юстиції зберуться 24 вересня, щоб сконцентруватися на одному питанні: «Як підвищити ефективність досудового розслідування?»

24 вересня ми, практики, експерти в сфері кримінальної юстиції та правозахисники, поговоримо про те, як інноваційні інструменти дозволяють захистити права людини, підвищити ефективність досудового розслідування і допомогти правоохоронцям на прикладі системи захисту прав затриманих — «Custody Records», методики допиту, спрямованої на збір інформації, — процесуального інтерв’ю, та «Стандартів досудового розслідування», які створюють спільні правила гри для всіх його учасників.

Система «Custody Records» (https://bit.ly/3hMOhkX) покликана змінити підхід до обліку затриманих осіб. Фіксація за допомогою системи всіх дій щодо затриманого не лише сприяє підвищенню рівня захисту їхніх прав, але й є інструментом захисту самих правоохоронців від безпідставних звинувачень, а також допомагає підвищити ефективність управлінських процесів щодо утримання місць перебування затриманих. Дізнаємось про те як Національна поліція України впроваджує систему «Custody Records» та які подальші кроки потрібні.

Обговоримо методику проведення допиту методом процесуального інтерв’ю — інструмент, який дозволяє отримати більше інформації від затриманої особи без тиску на неї. Процесуальне інтерв’ю може зробити досудове розслідування ефективнішим, захистити права всіх його учасників та запобігти хибним обвинуваченням. Експерти розкажуть, як ця методика вже впроваджується в Україні і які перешкоди стоять на шляху до її використання всіма правоохоронними органами.

Також ми поговоримо про те, як створити спільне розуміння «правил гри» для всіх учасників досудового розслідування, як цьому можуть допомогти «Стандарти», як їх впровадити задля підвищення ефективності правоохоронців і захистити права людини.

Мобільний додаток «Стандарти досудового розслідування» можна завантажити на iOS (https://apple.co/2YQWoFK) та Android (https://bit.ly/3juBxjn).

Програма конференції доступна за посиланням: https://justconf.com.ua.

Реєстрація на захід за посиланням: https://bit.ly/34Pz4ft.

Участь у заході — безкоштовна, зареєстрованим учасникам буде надіслано персональне запрошення до участі в офлайн або онлайн форматі.

Партнерами заходу є Національна поліція України, Тренінговий центр прокурорів України, Національне антикорупційне бюро України, Офіс Генерального прокурора, Міжнародний фонд «Відродження», Українська фундація правової допомоги, Експертний центр з прав людини, Центр політико-правових реформ та Real Stories Production.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: