АНОНС: В Ізмаїлі вимірюватимуть «Пульс Бессарабії»

У середині липня відбудеться візійна сесія «Пульс Бессарабії». Її головна мета – активізація громадського середовища в Бессарабії, отримання актуальної інформації про проблеми та потреби громадянського суспільства Бессарабії.

У середині липня відбудеться візійна сесія «Пульс Бессарабії». 

Її головна мета –  активізація громадського середовища в Бессарабії, отримання актуальної інформації про проблеми та потреби громадянського суспільства Бессарабії.

Для того, щоб взяти участь у заході необхідно заповнити форму учасника за посиланням: https://goo.gl/q9fFUu 

Дедлайн подачі заявок на участь  14 липня, 14:00.

Кількість учасників заходу обмежена. Від однієї організації буде запрошено не більше 2 людей. Звертаємо увагу, що кожен відібраний учасник отримає персональне запрошення від організаторів із зазначенням деталей зустрічі.

Учасники будуть забезпечені інформаційними матеріалами, харчуванням. Учасникам з інших міст будуть компенсовані витрати на дорогу.

Запрошуємо й активних громадян, громадських активістів, діячів, представників влади з Білгород – Дністровського, Саратського, Тарутинського, Арцизьского, Татарбунарського, Болградського, Кілійського, Ізмаїльського і Ренійського району. Також на захід запрошуємо журналістів. 

Нагадаємо, що в березні 2017 року за ініціативою Міжнародного фонду «Відродження» та Impact HUB Odessa, близько шести десятків представників громадянського суспільства Одеси зібралися, щоб обговорити свої досягнення за останні два роки та сформувати план сталого розвитку громадянського суспільства на найближче майбутнє в рамках візійної сесії «Громадянське суспільство Одеси: досвід та майбутнє».

Візійну сесію «Пульс Бессарабії» організовує Міжнародний фонд «Відродження»Impact Hub Odessa, СОУП Ізмаїл та Kyiv Dialogue / Kiewer Gespräche / Київський Діалог.

За додатковою інформацією можна звернутись до керівника Південноукраїнського регіонального представництва Міжнародного фонду «Відродження» Євгена Попова popov@irf.ua, +38 048 796 12 04, +38 067 623 73 72 та Мері Нацваладзе, асистента Південноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження» merinatsv@gmail.com

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: