Івано-Франківський хоспіс оголошує набір на навчання з паліативної допомоги

Навчально-методичний центр паліативної допомоги Івано-Франківського обласного хоспісу оголошує набір на навчальний цикл із паліативної допомоги, який відбуватиметься з 20 по 25 червня в Івано-Франківську

Навчально-методичний центр паліативної допомоги Івано-Франківського обласного хоспісу оголошує набір на навчальний цикл із паліативної допомоги, який відбуватиметься з 20 по 25 червня в Івано-Франківську. Захід підтримує програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Участь у навчанні можуть узяти лікарі з різних міст України, які надають паліативну допомогу в спеціалізованих медичних закладах (хоспісах, паліативних відділеннях), та лікарі, які планують надавати таку допомогу в майбутньому.

Охочим слід заповнити заявку та надіслати її на адресу hospice@optima.com.ua до 30 квітня 2011 року.

Контакти:
Навчально-методичний центр, Тетяна Журавська, 050 338 63 69
Лікарня “Хоспіс”, Людмила Андріїшин, 050 338 83 18

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – захищати права вразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: