Івано-франківських дітей записуватимуть у дитсадки через електронну систему

З 1 грудня в Івано-Франківську буде запроваджено електронну реєстрацію дітей у дошкільних навчальних закладах

З 1 грудня в Івано-Франківську буде запроваджено електронну реєстрацію дітей у дошкільних навчальних закладах (ДНЗ). Проект “Розширення сфери дії ЦНАП: загальна міська електронна реєстрація в дошкільних і шкільних закладах м. Івано-Франківськ” здійснює Івано-Франківський обласний благодійний фонд “Родина” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження” та міської ради.

За задумом ініціаторів, запровадження електронної реєстрації запобігатиме хабарницьким схемам при прийнятті дитини. Батьки матимуть змогу ознайомитися з дитсадками, подати заявку на влаштування в бажаний заклад і побачити кількість уже поданих заявок.

Часто батьки подають заявки одночасно в декілька ДНЗ, сподіваючись потрапити хоча б в один. Це ускладнює роботу системи дошкільної освіти, адже після влаштування дитини в конкретний дитсадок батьки не анулюють заяв в інші заклади.

ІФОБФ “Родина”
Христина Федотова
097 999 56 36

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: