Івано-франківських дітей реєструють до ДНЗ за допомогою електронної системи

З 6 лютого в івано-франківському Центрі надання адміністративних послуг відкрито єдине вікно електронної реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів

З 6 лютого в івано-франківському Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) відкрито єдине вікно електронної реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів (ДНЗ). Проект “Розширення сфери дії ЦНАП: загальна міська електронна реєстрація в дошкільних і шкільних закладах м. Івано-Франківськ” здійснює Івано-Франківський обласний благодійний фонд “Родина” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

З 10 лютого батьки, які до 10 січня зареєстрували дітей для вступу в ДНЗ, можуть перереєструвати їх за допомогою електронної системи. Реєстратор заносить інформацію до бази даних і самостійно призначає порядковий номер заявки в конкретний заклад. Процедуру електронної реєстрації висвітлено на сайті www.dity.if.ua. Там же можна стежити за просуванням своєї черги. З 2 квітня, після закінчення перереєстрації, розпочнеться реєстрація нових заявок.

За задумом ініціаторів проекту, система електронної реєстрації мінімізує людський вплив на прийняття до ДНЗ і відповідно зменшить корупційні ризики. Крім того, вона висвітлить навповнюваність закладів.

Івано-Франківський обласний благодійний фонд “Родина”
(0342) 72 50 49
bf.Rodyna.if@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: