Істориків, архівістів і журналістів запрошують обговорити проблеми доступу до архівів

28 березня з 10:00 до 14:30 у Львові відбудеться семінар “Доступ до архівів: законодавство, практика та громадські ініціативи”

28 березня з 10:00 до 14:30 у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Університетська, 1) відбудеться семінар “Доступ до архівів: законодавство, практика та громадські ініціативи”. Захід проводять Центр досліджень визвольного руху, кафедра давньої історії України й архівознавства, архів ЛНУ в межах проекту “Доступ до архіву як право на суспільну пам’ять” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”. Інформаційні партнери проекту – портал “Історична правда”, Центр інформації про права людини, портал “Право знати”.

Істориків, архівістів і журналістів запрошують обговорити проблеми в пошуку інформації про жертв політичних репресій і злочини тоталітарного режиму.

Заплановано також презентацію довідника “Право на правду. Практичний порадник із доступу до архівів” і результатів експертного опитування щодо доступу до архівів.

Питання для обговорення:
– Використання документів комуністичних спецслужб: закордонний досвід
– Доступ до архівів України: огляд нормативної бази
– Проблемні питання в доступі до архівів за результатами моніторингу.

Зголоситися до участі можна, написавши на адресу ira@kohut.in.ua.

Центр досліджень визвольного руху
(032) 247 45 22
history@cdvr.org.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: