ІСП презентує дослідження щодо підтримки Євросоюзом реформ в Україні

Інститут світової політики 26 листопада презентує аналітичну записку «Як ЄС може допомогти пришвидшити реформи в Україні?".

Інститут світової політики 26 листопада презентує аналітичну записку «Як ЄС може допомогти пришвидшити реформи в Україні?”.

Ключові результати дослідження презентує один з авторів Сергій Солодкий, перший заступник директора ІСП. Дослідження ґрунтується на численних інтерв’ю, проведених ІСП з державними посадовцями, експертному опитуванні ІСП, а також на загальноукраїнському соціологічному опитуванні.

Після презентації відбудеться дискусія, участь у якій візьмуть Ян Томбінські, голова Представництва Європейського Союзу в Україні, Олена Трегуб, голова департаменту координації міжнародної допомоги Міністерства економічного розвитку та торгівлі України. Також до участі в обговоренні запрошені народні депутати України, представники Уряду, дипломатичного корпусу, міжнародні та українські експерти.

У рамках заходу планується:

– дати оцінку нинішньому рівню допомоги ЄС для реформування країни;

– обговорити очікування різних стейкхолдерів щодо подальшої підтримки ЄС;

– розробити рекомендації, які стали б корисними для осіб, що приймають рішення, в Євросоюзі.

Захід відбудеться 26 листопада, з 11.00 до 12.00, за адресою: Radisson Blu Hotel, Ярославів Вал, 22.

Презентація проводиться у рамках проекту ІСП “Нова європейська політика: Заповнюючи прогалини в інформації”, який здійснюється за підтримки проекту “Об’єднуємося заради реформ (UNITER)”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact Inc.

ІСП висловлює також подяку Міжнародному фонду «Відродження» (МФВ), Фонду розвитку аналітичних центрів (TTF) та Посольству Швеції в Україні (SIDA) за сприяння у підготовці дослідження.

Контакти: Дарія Мінасенко, +38 (093) 311 94 26, dasha.minasenko@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: