Інтерактивний семінар „Європейська інтеграція: очікування українців”

27 квітня 2010 року о 15 годині в приміщенні Центру європейської інформації Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова відбудеться інтерактивний семінар „Європейська інтеграція: очікування українців”.

Захід відбудеться в рамках проекту «Продовження та інтенсифікація діяльності Центру Європейської іформації на базі ОУНБ у м. Миколаєві», що діє за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” та згідно із Державною цільовою програмою інформування громадськості з питань європейської інтеграції України.

Мета семінару: надати оцінку, орієнтири кроків України на шляху до Євроінтеграції, висвітлити внутрішні проблеми, які необхідно подолати Україні.

Під час семінару передбачається:

  • обговорення на тему „Україна на шляху до Європи: зрушення та проблеми” та виступи запрошених доповідачів:

Шевчук Олександр Володимирович – доктор політичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики ЧДУ ім. П. Могили;

Захарченко Олексій Олексійович – директор Центру Європейської інформації, старший викладач історії України МДУ ім. В.О. Сухомлинського)

  • бліц-інформ „Цікаві факти про Європейський Союз”;
  • „відкрита трибуна” – можливість висловитися на теми: „Ми європейці, бо…”, „Молодь Миколаївщини крокує до Європи”.

 

На захід запрошені студенти, представники міської влади, громадських організацій, ЗМІ.

Під час заходу учасники зможуть познайомитись з Центром європейської інформації, дізнатись про його послуги та плани організаторів Центру.

Час початку заходу: 15:00

Дата: 27 квітня 2010 р.

Місце: Центр Європейської Інформації у м. Миколаєві

Адреса заходу: вул. Московька, 9, ОУНБ ім. О. Гмирьова

 

Додаткову інформацію про захід можна отримати:

Моісеєва Наталія: (0512) 37-34-92, eurocentre_mk@ukr.net

Голубєва Тетяна: (0512) 36-08-08, holtatal@yandex.ru

***

Центр європейської інформації створено Миколаївською обласною організацією Національної спілки журналістів України у співпраці з і на базі ОУНБ ім. О. Гирьова та входить до мережі Центрів європейської інформації, що підтримуються Європейської програмою Міжнародного фонду «Відродження».

Мета Центру європейської інформації у Миколаєві – забезпечити доступ мешканців міста до літератури та інших матеріалів з питань європейської інтеграції з періодичних джерел, інформації в мережі Інтернет. З інформацією Центру європейської інформації у Миколаєві можна ознайомитись на веб-сайті Центру. http://www.reglibrary.mk.ua/ins/pages/evro/index.htm та веб-сайті газети „Южная правда” http://www.up.mk.ua.

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” має на меті сприяння європейській інтеграції України шляхом фінансової та експертної підтримки громадських ініціатив (https://www.irf.ua).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: